Rada Powiatu Łobeskiego - III kadencja

 

1.      BĄK JÓZEF
2.      BOGDANOWICZ ZDZISŁAW – Przewodniczący Rady do 26.05.2011
3.      BRODZIŃSKI RYSZARD - Starosta
4.      DROZDOWSKI JÓZEF
5.      GRADUS ANDRZEJ – Członek Zarządu Powiatu
6.     KUBACKI MAREK - Przewodniczący Rady od 26.05.2011
7.      KARŁOWSKI MICHAŁ – Członek Zarządu Powiatu
8.      MAKAREC ZOFIA
9.      MAREK PAWEŁ – Wiceprzewodniczący Rady
10. MICHALCZYSZYN JAN – Wiceprzewodniczący Rady
11. PAŁUBIAK ZBIGNIEW
12. SARNA RYSZARD – Członek Zarządu Powiatu
13. SOLA RYSZARD
14. SZYMAŃSKA HALINA
15. ZDANOWICZ JAN - Wicestarosta

             KABAT IRENEUSZ - wygaśnięcie mandatu - Uchwała V-36-2011 z dnia 31.03.2011

Wytworzył:
Udostępnił:
Remigiusz Kowalec
(2011-01-11 15:06:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Remigiusz Kowalec
(2011-07-12 13:13:59)